Warunki Korzystania

Niniejsze Warunki Korzystania określają zasady korzystania ze strony internetowej firmy WOJTASIAK. Korzystanie ze strony oznacza akceptację tych warunków. Jeśli nie zgadzasz się z nimi, proszę o niekorzystanie z naszej strony.

Prawa Autorskie

Cała zawartość strony, w tym teksty, grafika, logo, ikony oraz kod strony, jest własnością firmy WOJTASIAK i jest chroniona prawem autorskim. Zawartość strony może być używana wyłącznie w celach informacyjnych.

Ograniczenie Odpowiedzialności

Firma WOJTASIAK dokłada wszelkich starań, aby informacje na stronie były aktualne i prawdziwe, jednak nie gwarantuję ich pełnej poprawności. Firma nie ponosi odpowiedzialności za żadne szkody wynikające z korzystania ze strony lub z niemożności jej wykorzystania.

Zmiany w Warunkach Korzystania

Firma WOJTASIAK zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Warunkach Korzystania w dowolnym momencie i bez wcześniejszego powiadomienia. Zmiany te będą publikowane na tej stronie.

Polityka Prywatności

Informacje o tym, jak przetwarzam dane osobowe i pliki cookies, można znaleźć w naszej Polityce Prywatności

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących Warunków Korzystania, prosimy o kontakt za pośrednictwem Formularza Kontaktowego dostępnego na tej stronie.